Spokojenost našich ambasadorů

Vavřinec Hradílek
Jsem zastáncem jednoduchosti a funkčnosti, což pro mě nová devítka splňuje. Taky jsem hodně nadšenej z dual foťáku, který splňuje veškeré moje nároky a já tak pořizuju dokonalé fotky ze svého cestování a života v přírodě.
Andrea Zemanová
Pro mě ideální telefon, který splňuje mé velké nároky. Designově propracovaný mobil si mě získal i díky chytrému tlačítku (fingerprint), který mi umožní jedním zmáčknutím spustit rychle aplikaci. Já mám jako hlavní aplikaci nastavený fotoaparát, abych mohla zastihnout vše a všude.
Nejfake
Každý se chce pořád zdokonalovat a myslím, že Honor 9 se té dokonalosti dotýká více a více. Vše co od mobilu očekávám, mi Honor 9 nabízí a splňuje, ba dokonce bych řekl, že často mé požadavky překračuje. Miluji fotografování a rád se o to dělím se svými fanoušky na instagramu. Pro tohle je Honor 9 jako stvořený, dokáže zachytit okamžik tak, jak jsem ho viděl živě já... :)
Olga Oliwye Soukupová
Na Honor 9 nejvíce oceňuji foťák, který je pro mou práci nezbytný. S novým Honor 9 si také naprosto vystačím pro natáčení vlogů, kdy si mohu vybrat i speciální režimy, např. Beauty video, což je perfektní. Vyzkoušela jsem již spoustu značek telefonů, ale Honor se u mě drží v naprosté špičce.
Tomáš Vintr
Dlouho jsem s sebou musel brát na výlety po celém světě foťák, ale ve chvíli, kdy jsem dostal a začal používat Honor 9 automaticky tahle potřeba odpadla, díky ostrosti fotek a hloubce, kterou si můžu během 1 vteřiny velmi lehce nastavit. Lepší telefon jsem si nemohl přát. Konečně jezdím nalehko a přitom mám veškerou foto/video profi výbavu v doslova kapse :)
Matěj Novák
Honor 9 je jasná volba, protože mi na cestách vydrží déle než konkurenti. Super je multifunkční tlačítko umístěné na přední straně, kterému můžu přiřadit různé funkce. A třešničkou na dortu jsou fotky z ještě promakanějšího dual foťáku.
Filip Polc
Honor je môj každodenný partner, ktorý sa vie úplne prispôsobiť mojim potrebám. Ponúka mi veľa skratiek a vždy rýchlo spraví to, čo treba. Baví ma fotografovanie, takže veľmi oceňujem jeho kvalitné objektívy.

Honor 9

Čas zazářit

Buď výrazný, jedinečný a zazař v každé situaci s novým Honorem!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace